Palo Santo Świeca Sojowa Duża (Biała)

(1 opinia klienta)

Główne nuty zapachowe:  Owiane tajemniczością, słodkie i żywiczne Palo santo.

98,00 

Na stanie

Palo Santo mówi samo za siebie. Zapach tego surowca jest sam w sobie bardzo bogaty. Zawiera zarówno nuty drzewne jak i te cytrusowe, słodkie i delikatnie owocowe. W połączeniu z woskiem sojowym zapach jest delikatniejszy niż tradycyjnie palone kadzidło. Jeśli jesteś miłośnikiem kadzidłowych, drzewnych zapachów, Palo Santo oczaruje Cię swoją tajemniczością i urokiem. Zapach oczyszczający i uziemiający. Tonuje emocje, poprawia wibracje i zadba o dobry nastrój.

Olejek Eteryczny Palo Santo (INCI: Bursera Graveolens Wood Oil)

Drzewny, słodki, lekko cytrusowy i pieprzowy zapach, wykazuje działanie przeciwdrobnoustrojowe. Inhalowany ułatwia oddychanie i wspiera układ immunologiczny w walce z lekkimi infekcjami. Wykazuje działanie wyciszające, odprężające i oczyszczające. Może regulować działanie układu nerwowego. Olejek skutecznie odstrasza komary.

Skład: Naturalny Wosk Sojowy, Olejki Eteryczne: Palo Santo

Sposób użycia:

Zadbaj aby Twoja naturalna świeca po raz pierwszy paliła się około 2-3 godziny, pozwól aby wosk roztopił się do samych brzegów szkła. Dzięki prawidłowo wykonanym pierwszym paleniu, przy kolejnym korzystaniu ze świecy sojowej, będzie palić się bez pozostawiania nieestetycznych osadów na powierzchni szkła i „tunelowania” wokół knota. Knot powinien mieć długość ok. 5 mm, zbyt długi może zacząć nadmiernie dymić. Zbyt częste, długotrwałe palenie może skrócić żywotność świeczki, prowadzić do nadmiernego przegrzania wosku i utraty walorów zapachowych. Optymalny czas palenia wynosi od 30 minut do 3 godzin.

 

Zapach intensywny.

Waga 0,7 kg
Kolor Szkła/Słoika

Nuty Zapachowe

Pojemność

Czas Palenia

70 Godzin

Marka

Barpago