Letni Wieczór Szklana Zawieszka Zapachowa

Szklana Zawieszka Zapachowa o zapachu goździka, palmarosy i słodkiej wanilii.

28,00 

Na stanie

Letni Wieczór zapachem przeniesie Cię do ciepłych, letnich wieczorów. To cudownie pachnące połączenie olejków eterycznych i oleożywicy. Słodkiego i lekko drzewnego, korzennego goździka, świeżej palmarosy, przełamującej słodycz goździka i oleożywicy z wanilii. Nieoczywiste połączenie zapachowe pozwoli Ci się odprężyć, wprowadzi harmonijny nastrój i zadba o zmysły. To zapach dla zwolenników słodkich nut zapachowych.

Olejek Eteryczny Goździkowy (INCI: Eugenia Caryophyllus Bud Oil)

Pobudza i energetyzuje, poprawia koncentrację i wyostrza umysł. Oprócz wspaniałego zapachu, eliminuje też wiele szkodliwych drobnoustrojów. Przyprawowy, słodki, gorzkawy zapach odstrasza także komary.

Olejek Eteryczny Palmarosa (INCI: Cymbopogon Martini Oil)

Zapachem przypomina różę, jest słodki i kwiatowy, ale wyróżnia się delikatną cytrusową nutą, która nadaje świeżości i lekkości. Chociaż ma działanie stymulujące, zapewnia jednocześnie równowagę i wycisza w stanach wzmożonego stresu. Wspomaga funkcje poznawcze, ułatwia skupienie i poprawia jakość snu. W czasie infekcji rozszerza drogi oddechowe, dzięki czemu udrażnia zatoki i łagodzi kaszel.

Oleożywica z Wanilii (INCI: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Vanilla Planifolia Fruit Oil)

W aromaterapii wanilia jest ceniona za swoje właściwości odstresowujące i afrodyzjakalne. Jest popularną nutą w perfumach. Jej ciepły, bogaty i słodki zapach świetnie komponuje się z różnymi olejkami eterycznymi, tworząc zaskakujące i unikalne połączenia zapachowe.

Skład: Olejki Eteryczne: Goździkowy, Palmarosa, Oleożywica: Wanilia.

 

Sposób użycia: Należy odkręcić drewnianą zakrętkę, wyjąć korek zabezpieczający i przykręcić ją ponownie.

Teraz nadszedł czas na uwolnienie zapachu olejków eterycznych. Ostrożnie przechyl szklaną zawieszkę i pozwól aby sznurek i zakrętka nasiąknęły olejkami. Rób to ostrożnie, aby przypadkowo nie rozlać mieszanki.

Czas umieścić zawieszkę w wybranym przez Ciebie miejscu. W samochodzie możesz wygodnie przymocować ją do lusterka wstecznego lub przywiesić do kartki nawiewu. Zawieszkę możesz też z powodzeniem powiesić w szafie, możesz do tego celu wykorzystać drążek na wieszaki.

Zapach intensywny.

Waga 0,2 kg
Nuty Zapachowe

,

,

Pojemność