Odkryj z nami Świat Naturalnych Aromatów!

Tworzymy naturalne zapachy do domu, począwszy od świec sojowych, przez mgiełki zapachowe, po dyfuzory.  Jesteśmy małą, rodzinną manufakturą z Lędzin pod Opolem (województwo opolskie). Każdy nasz produkt wykonujemy ręcznie, w naszą pracę wkładamy całe serce i wiedzę jaką posiadamy, nie brakuje także uśmiechu i pozytywnej energii, wiemy bowiem, że nasze produkty odpłacą się Wam – naszym Klientom, najwyższą jakością i zapewnią wiele niezapomnianych, aromatycznych chwil w Waszych przestrzeniach.

Nasza Misja

Naszą misją jest tworzenie receptur zapachowych w oparciu jedynie o naturalne olejki eteryczne i surowce naturalne, w naszym przekonaniu to co daje nam natura jest najlepszym wyborem. Nasze wyroby dostępne są w całej palecie zapachów, każdy znajdzie coś dla siebie, od zapachów głęboko relaksujących, energetyzujących, soczyście kwiatowych, przez tajemnicze zawierające nuty orientu, po te przywodzące na myśl słodkie wspomnienia dzieciństwa, podróże. Każdy nasz wyrób prezentuje ponadczasowy, minimalistyczny design, dzięki czemu z łatwością wpisze się w każdą przestrzeń. Wszystko to co kochamy, luksusowe, unikalne zapachy zamknięte w eleganckich pojemnikach.

Nasza Wizja

Działamy od listopada 2023 roku, początkowo w naszej ofercie były dostępne jedynie świece sojowe, poszliśmy jednak o krok dalej, tworząc szeroką ofertę w 100% naturalnych produktów zapachowych oraz sklep internetowy. Szczycimy się najwyższą jakością oferowanych przez nas wyrobów, w codziennej pracy nie chodzimy na skróty, nie stosujemy półśrodków. Każdy produkt dopracowujemy własnoręcznie, w najmniejszym szczególe. Dbamy o najwyższą jakość od starannego doboru surowców, poprzez ich wymieszanie, rozlanie do pojemników, projektowanie i oklejanie etykiet. Przykładamy ogromną wagę do prowadzenia zrównoważonej produkcji, z dbałością o ekologię na każdym jej etapie, nasze opakowania nadają się zarówno do ponownego wykorzystania jak i do poddania recyklingowi. Produkty, które od nas otrzymujecie przygotowujemy z największą dbałością o wartości, które nam przyświecają: ekologia, fair trade, cruelty free.

Poznaj nas bliżej

Poznaj nasz dwuosobowy zespół. Naszą pasją jest tworzenie pięknych zapachów. W procesie twórczym nieustanne dążymy do perfekcji i samodoskonalenia. Z każdym produktem wysłanym w Świat utwierdzamy się, że nasza praca ma sens. Pozwól nam wprowadzić Cię w Świat Zapachów, jakiego jeszcze nie znałeś!

Patryk Barwiński

Founder and Director, Studio Coordinator, Graphic Designer, Production Lead

Małgorzata Barwińska

Social-Media Coordinator, Production, Customer Service and Logistics