Odkryj z nami Świat Naturalnych Aromatów!

Tworzenie naturalnych zapachów do domu to nasza pasja. Produkujemy ręcznie robione świece sojowe, mgiełki zapachowe, dyfuzory oraz zapachy samochodowe.  Jesteśmy małą, rodzinną manufakturą z Lędzin pod Opolem (województwo opolskie).

Każdy nasz produkt jest wytworzony wyłącznie z naturalnych surowców o wysokiej jakości.

W naszą pracę wkładamy całe serce i wiedzę jaką posiadamy. Nie brakuje także uśmiechu i pozytywnej energii. Wiemy bowiem, że nasze produkty odpłacą się Wam – naszym Klientom, najwyższą jakością i zapewnią wiele niezapomnianych, aromatycznych chwil w Waszych przestrzeniach.

Nasza Misja

Naszą misją jest tworzenie receptur zapachowych w oparciu jedynie o naturalne olejki eteryczne i surowce naturalne. W naszym przekonaniu moc płynąca z natury jest zawsze najlepszym rozwiązaniem.

Wybór naturalnych olejków eterycznych nie jest przypadkowy. Mają szerokie zastosowanie terapeutyczne. Mogą także łagodzić stany zapalne czy odstraszać owady. Niektóre z nich, stosowane miejscowo, doskonale sprawdzą się do pielęgnacji skóry, kąpieli i masażu.

Powszechnie stosowane olejki zapachowe poza ulotnością zapachu nie oferują nic więcej. Są też nieodpowiednie dla osób cierpiących na chroniczną migrenę i zmagających się z chorobami układu oddechowego.

Produkty zapachowe oparte o olejki eteryczne przede wszystkim nie szkodzą zdrowiu i są w pełni naturalne. Najczęściej są pozyskiwane poprzez destylację parą wodną lub tłoczone na zimno, z różnych części roślin. Dzięki czemu zachowują swoje właściwości wspierające ludzki organizm. Olejki eteryczne użyte do wykonania naszych produktów zapachowych oferują całą gamę właściwości aromaterapeutycznych.

Nasze wyroby dostępne są w całej palecie zapachów. Każdy znajdzie coś dla siebie, od zapachów głęboko relaksujących, energetyzujących, soczyście kwiatowych. Przez tajemnicze, sensualne zawierające nuty orientu, po te przywodzące na myśl słodkie wspomnienia dzieciństwa.

Każdy nasz naturalny produkt prezentuje ponadczasowy, minimalistyczny design. Dzięki czemu z łatwością wpisze się w każdą przestrzeń. Zależy nam aby wygląd naszych produktów nie narzucał żadnego konkretnego stylu. Co sprawia, że zarówno nasze świece jak i dyfuzory są bardzo uniwersalne. Sprawdzą się zarówno jako prezent jak i element wystroju każdego wnętrza w Twoim domu.

Wybierając nasze produkty, zyskujesz wszystko to co kochamy. W pełni naturalne, unikalne zapachy zamknięte w eleganckich pojemnikach.

Nasza Wizja

Działamy od listopada 2023 roku. Początkowo w naszej ofercie były dostępne jedynie świece sojowe, a sprzedaż odbywała się jedynie w kręgu rodziny i przyjaciół. Nawet nie śniliśmy o otwieraniu sklepu. Za namową zadowolonych użytkowników naszych świec, poszliśmy jednak o krok dalej.

Stworzyliśmy szeroką ofertę w 100% naturalnych produktów zapachowych oraz sklep internetowy.

Szczycimy się najwyższą jakością oferowanych przez nas wyrobów. A nasi zadowoleni klienci, którzy do nas wracają napędzają nas do działania. Dzięki nim wiemy, że to co robimy ma sens. Na rynku brakuje w pełni naturalnych produktów zapachowych. Wychodzimy więc naprzeciw i tworzymy je specjalnie dla Was.

W codziennej pracy nie chodzimy na skróty i nie stosujemy półśrodków. Każdy produkt dopracowujemy własnoręcznie, w najmniejszym szczególe. Zawsze dbamy o najwyższą jakość. Od starannego doboru surowców, poprzez ich wymieszanie, rozlanie do pojemników, projektowanie i oklejanie etykiet.

Przykładamy ogromną wagę do prowadzenia zrównoważonej produkcji, z dbałością o ekologię na każdym jej etapie. Nasze opakowania nadają się zarówno do ponownego wykorzystania jak i do poddania recyklingowi.

Zależy nam na dobrych stosunkach z naszymi klientami i dystrybutorami. Współprace, które wspólnie tworzymy przynoszą nam wiele nowych pomysłów i inspiracji. Chętnie podejmujemy się wyzwań rzucanych przez naszych klientów, co przynosi nam ogrom satysfakcji i poszerza horyzonty.  Razem możemy więcej.

Dzięki takiemu podejściu do naszej oferty trafiły między innymi warsztaty z robienia świec dla dzieci. Chętnie podejmujemy się także personalizacji naszych produktów. Potrzebujesz świece z własnym logo? A może masz pomysł na ciekawy zapach, odpowiadający Twoim upodobaniom? Skontaktuj się z nami nawet dziś.

Produkty, które od nas otrzymujecie przygotowujemy z największą dbałością o wartości, które nam przyświecają: ekologia i fair-trade. A na pierwszym miejscu zawsze, oprócz najwyższej jakości, stawiamy naszych Klientów i kompleksowe, indywidualne podejście.

Poznaj nas bliżej

Poznaj nasz dwuosobowy zespół. Jesteśmy parą od 10 lat, szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci i posiadaczami dwóch piesków.  Naszą pasją jest tworzenie pięknych, naturalnych zapachów.

Naturalne zapachy to nasze odkrycie ostatnich lat. Zawsze bardzo lubiliśmy świece zapachowe. Z czasem postanowiliśmy sami zacząć je produkować.

Świece zapachowe, z którymi mieliśmy do czynienia, jako klienci, zaczęły nam zwyczajnie szkodzić. Bóle głowy i duszności to jedne z objawów potrucia olejkami zapachowymi i oparami parafiny. Niestety, są to surowce najczęściej wykorzystywane w produkcji tradycyjnych świec zapachowych.

W procesie twórczym nieustanne dążymy do perfekcji i samodoskonalenia. Z każdym naturalnym produktem, wysłanym w Świat utwierdzamy się, że nasza praca ma sens. A sięganie do natury to jedyna słuszna droga.

Pozwól nam wprowadzić Cię w Świat  Naturalnych Zapachów, jakiego jeszcze nie znałeś! Wybierając naturalne produkty zapachowe poczujesz prawdziwą różnicę, która odmieni Twoje życie.

Patryk Barwiński

Founder and Director, Studio Coordinator, Graphic Designer, Production Lead

Małgorzata Barwińska

Social-Media Coordinator, Production, Customer Service and Logistics