Współpraca B2B

Współpracując z naszą Manufakturą BARPAGO zyskujesz dostęp do oferty wyjątkowych naturalnych produktów zapachowych, które są:

-oparte na przemyślanych, zrównoważonych recepturach i wytwarzane ręcznie, dzięki czemu cieszą naszych klientów przyjaznymi składami i unikalnością. Wytworzone są z surowców najwyższej jakości, a zapachu nadajemy wyłącznie za pomocą naturalnych olejków eterycznych.

-tworzone w zgodzie z naturą i w poszanowaniu dla środowiska, ludzi i zwierząt.

-całkowicie cruelty free i w duchu fair trade.

-pakowane w ekologiczne paczki z materiałów pozyskiwanych z recyklingu.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Jesteśmy kreatywni – każdy nasz zapach to nasza autorska mieszanka olejków eterycznych, stworzona w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie. 

Jesteśmy otwarci na uwagi – słuchamy naszych klientów, szanujemy ich pomysły i opinie, i w miarę możliwości wprowadzamy je w życie. 

Jesteśmy elastyczni-  podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, jesteśmy otwarci na różne typy współpracy. Dzięki takiemu podejściu organizujemy między innymi warsztaty, jesteśmy także w stanie przygotować spersonalizowane produkty. 

Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy biznesowej?

Odezwij się do nas 😉 Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania, przedstawimy możliwości i skonstruujemy indywidualną ofertę.

Patryk Barwiński

patrykbarwinski@barpago.pl

Małgorzata Barwińska

malgorzatabarwinska@barpago.pl

Darmowa dostawa od 180 pln

Logowanie

Nie masz jeszcze konta?