Bergamo Szklana Zawieszka Zapachowa

37,00 

Szklana Zawieszka Zapachowa o zapachu bergamotki, kwiatu neroli i drzewa sandałowego.

Na stanie

SKU: 5906168691713 Kategoria:

Opis

SZKLANA ZAWIESZKA ZAPACHOWA — BERGAMO

Szklana Zawieszka Zapachowa o zapachu Bergamo to 7 ml naturalnej mieszanki delikatnego aromatu: wyrazistego kwiatu neroli, słodkiej bergamotki i subtelnego drzewa sandałowego.

Nasza zawieszka zapachowa zamknięta jest w eleganckiej szklanej buteleczce, z drewnianą zakrętką, zakończoną estetycznym sznurkiem do mocowania. Zawieszka wykonana jest w taki sposób aby piękny zapach naturalnych olejków eterycznych towarzyszył Ci długo, i wydobywał się równomiernie i ze stałą intensywnością. Do każdej zawieszki dołączona jest zatyczka, którą trzeba wyjąć aby uwolnić magiczny zapach olejków.

NUTY ZAPACHOWE

Poznaj nuty zapachowe Twojej zawieszki zapachowej z olejkami eterycznymi!

Nuty górne

NUTY GÓRNE

Bergamotka

Nuty serca

NUTY SERCA

Neroli

Nuty głębi

NUTY GŁĘBI

Drzewo Sandałowe

INTENSYWNOŚĆ ZAPACHU

Intensywność zapachu to ważne kryterium. Jak intensywny jest zapach tej zawieszki?

NAJLEPSZE CECHY NASZYCH ZAPACHOWYCH ZAWIESZEK

Oprócz pięknego zapachu, możemy się również pochwalić…

Trwały zapach do 3 miesięcy

TRWAŁY ZAPACH DO 3 MIESIĘCY

Możesz cieszyć się pięknym, naturalnym aromatem nawet do 3 miesięcy! Zależy jak często nasączasz sznurki mieszanką olejków.

Olejki eteryczne

OLEJKI ETERYCZNE

Naszym zawieszkom zapachu nadają olejki eteryczne, nie syntetyczne olejki zapachowe! Dzięki takiemu rozwiązaniu, otrzymujesz produkt w 100% naturalny, bez zbędnych dodatków.

Estetyczny wygląd

ESTETYCZNY WYGLĄD

Minimalistyczny szklany pojemnik z drewnianą zakrętką oraz etykieta z białym nadrukiem, sprawią, że Twoja zawieszka z łatwością wpasuje się w każdy styl i wystrój. Estetyczny wygląd to podstawa.

Uzupełnij ponownie

UZUPEŁNIJ PONOWNIE

Nasze szklane zawieszki możesz z łatwością wykorzystać ponownie. Po zużyciu olejków eterycznych, wystarczy dokupić olejki i nalać je bezpośrednio do szklanego pojemnika.

JAK UŻYWAĆ ZAWIESZKI ZAPACHOWEJ?

Oto prosta instrukcja, jak prawidłowo korzystać z zawieszki zapachowej:

Odkręć korek

ODKRĘĆ KOREK

Wystarczy odkręcić korek, wyjąć zatyczkę zabezpieczającą i przykręcić korek ponownie.

Wyjmij zatyczkę

WYJMIJ ZATYCZKĘ

Aby wyjąć zatyczkę zabezpieczającą, wystarczy ją podważyć. Uwaga! Rób to ostrożnie, aby przypadkowo nie rozlać olejków eterycznych.

Nasącz sznurek

NASĄCZ SZNUREK

Aby Twój szklany dyfuzor pięknie pachniał, musisz koniecznie nasączyć sznurek wraz z korkiem. Ostrożnie przechyl buteleczkę i pozwól żeby olejki eteryczne wypłynęły.

Powieś zawieszkę

POWIEŚ ZAWIESZKĘ

Umieść zawieszkę w dogodnym dla Ciebie miejscu! W samochodzie może to być lusterko wsteczne lub kratka nawiewu. Z powodzeniem, zawieszkę możesz umieścić także w szafie.

Uwaga! Produkt zawsze przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Ostrożnie nasączaj sznurek, tak aby nie rozlać olejków eterycznych na tapicerkę, tkaniny, plastikowe lub metalowe elementy wnętrza pojazdów. W przypadku kontaktu ze skórą, obficie obmyj miejsce kontaktu z olejkiem i nie przecieraj oczu!

Informacje dodatkowe

Waga 0,2 kg
Nuty Zapachowe

, ,

Szklana zawieszka zapachowa z bergamotkami i kwiatami neroli

Bergamo Szklana Zawieszka Zapachowa

37,00 

Na stanie