Darmowa dostawa od 180 PLN
Perfumiarz Naturalny Dyfuzor Zapachowy to zapach, który przyciąga uwagę od pierwszego momentu. Jego baza z kadzidła i Balsamu Peru nadaje głębi, a neroli wprowadza świetlistą świeżość. Połączenie cynamonu, imbiru i cytryny tworzy harmonijny kontrast pomiędzy ciepłem a pikantną energią.
Zapach powoli unosi się z patyczków, nasycając przestrzeń szlachetną aurą kojarzoną z pracownią perfumiarza. Doskonały wybór do wnętrz, w których liczy się nastrój, detal i jakość aromatu. Wszystko bez syntetycznych dodatków – tylko olejki eteryczne.
| Waga | 0,58 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7 × 7 × 7,5 cm |
| Nuty Zapachowe | Balsam Peru, Cynamon, Cytryna, Frankincense, Imbir, Neroli |
| Kolor Szkła/Słoika | Biały |
| Marka | BARPAGO |
| Pojemność | 150 ml |
| Rodzaj Zapachu | Aromatyczny, Cytrusowy, Korzenny |
| Zapach | Perfumiarz |
| Typ Produktu | Dyfuzor zapachowy |
| Przeznaczenie | Do pomieszczeń |
| Producent | BARPAGO Patryk Barwiński |
| Kraj produkcji | Polska |
| Rekomendowane miejsce użycia | Gabinet, Hotel, Recepcja, Salon |
Olejek Eteryczny Cytrynowy (INCI: Citrus Limonum Oil)
Poprawia ogólne samopoczucie i pobudza do działania. Zwiększa koncentrację, jednocześnie relaksując i łagodząc napięcie. Łagodzi objawy depresji, przygnębienia, a nawet strachu. Ma właściwości zwiększające odporność organizmu, usprawniające krążenie i ochroni nas przed chorobami dróg oddechowych. Wspomaga walkę z bólami migrenowymi. Zapach słodki, odświeżający i cytrusowy.
Olejek Eteryczny Balsam Peru (INCI: Myroxylon Balsamum Balsam Oil)
Łagodzi objawy napięcia nerwowego i stresu. Relaksuje i przywraca równowagę wewnętrzną. Niweluje zmęczenie dnia codziennego. Posiada bardzo przyjemny i trwały zapach. Słodkie nuty przeplatają się ze świeżością i ziemistym, balsamicznym tonem.
Olejek Eteryczny Frankincense/Kadzidłowy (INCI: Boswellia Serrata Oil)
Ma bardzo charakterystyczny, zmysłowy i tajemniczy zapach. Żywiczny, korzenny i drzewny z orzeźwiającą, owocową nutą. Redukuje napięcie i zmniejsza niepokój. Uziemia i przywraca poczucie spokoju, ale nie wywołuje senności. Poprawia nastrój i samopoczucie, ułatwia skupienie. Świetnie nada się do medytacji.
Olejek Eteryczny Neroli (INCI: Citrus Aurantium Flower Oil)
Wykazuje działanie uspokajające, przeciwlękowe i przeciwdepresyjne. Łagodzi objawy związane z menopauzą i poprawia jakość życia kobiet w tym okresie. Olejek neroli sprawdzi się także jako naturalny odświeżacz powietrza w domu — niweluje nieprzyjemne zapachy. Pachnie świeżo i cytrusowo, nieco egzotycznie i kwiatowo.
Olejek Eteryczny z Kory Cynamonu (INCI: Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil)
Przyjemny, korzenny i ciepły zapach cynamonu pomoże się odprężyć. Daje przyjemne wrażenie ciepła, roztaczając przyjemny nastrój. Wykazuje właściwości wspierające odporność, szczególnie w sezonie przeziębieniowym, delikatnie dezynfekując powietrze. Zapach cynamonu skutecznie odstrasza komary.
Olejek Eteryczny Imbirowy (INCI: Zingiber Officinale Root Oil)
Ma drzewny, korzenny i ziemisty zapach o ciepłych, pikantnych nutach. Działa na dwa sposoby — równoważy i jednocześnie pobudza. Łagodzi niepokój i wycisza emocje. Niweluje zmęczenie i stymuluje, przynosząc idealną harmonię dla ciała i ducha.
Skład: Mieszanka Olejów Roślinnych, Spirytus Zbożowy, Woda Destylowana, Olejki Eteryczne: Cynamonowy, Imbirowy, Cytrynowy, Neroli, Frankincense, Balsam Peru.
Sposób użycia: Wystarczy, że odbezpieczysz korek, który znajduje się pod zakrętką Twojego dyfuzora i wsadzisz rattanowe patyczki. Twój dyfuzor jest teraz gotowy do użycia.
Ilością wsadzonych patyczków, możesz regulować intensywność zapachu. Im więcej patyczków, tym intensywniejszy zapach. Na początek zacznij od 4, jeśli zapach będzie za mało intensywny, dołóż kolejne 2.
Zapach z dyfuzora wydziela się samoczynnie, a jego obsługa nie wymaga dodatkowego nadzoru. Roztwór pobrany z naczynia odparowuje z patyczków przez małe kapilary, oddając zapach olejków eterycznych.
Raz na jakiś czas warto odwrócić patyczki, aby zapach miał stałą intensywność. Pamiętaj jednak aby nie robić tego zbyt często, możesz "zapchać" patyczki, przez co zapach będzie mniej wyczuwalny.
Zapach mało intensywny.
