Darmowa dostawa od 180 PLN
Oriental Naturalny Dyfuzor Zapachowy
75,00 zł
Orientalna kompozycja olejków eterycznych z ylang-ylang, lawendy i wetiweru tworzy zmysłowy, głęboki zapach, który sprzyja relaksowi i wprowadza nutę egzotyki do każdego wnętrza.
Na stanie
Oriental Naturalny Dyfuzor Zapachowy to propozycja dla tych, którzy poszukują czegoś głębszego niż klasyczna świeżość. Jego bazą są naturalne olejki eteryczne z ylang-ylang, lawendy i wetiweru, które tworzą otulającą i zmysłową kompozycję.
Ylang-ylang wprowadza kremowe, kwiatowe ciepło, lawenda uspokaja i koi napięcia, a wetiwer dodaje ziemistej głębi i charakteru.
Ten zapach przywodzi na myśl egzotyczne noce i wschodnie rytuały – idealnie sprawdzi się w sypialni, salonie lub gabinecie, gdzie zależy Ci na nastrojowej atmosferze. Wystarczy włożyć patyczki do szklanego flakonu, by zapach zaczął się równomiernie rozchodzić w pomieszczeniu.
To elegancka forma aromaterapii z orientalnym akcentem.
| Waga | 0,58 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7 × 7 × 7,5 cm |
| Nuty Zapachowe | Lawenda, Wetiwer, Ylang-Ylang |
| Kolor Szkła/Słoika | Biały |
| Marka | BARPAGO |
| Pojemność | 150 ml |
| Rodzaj Zapachu | Drzewny, Kwiatowy, Orientalny |
| Zapach | Oriental |
| Typ Produktu | Dyfuzor zapachowy |
| Przeznaczenie | Do pomieszczeń |
| Producent | BARPAGO Patryk Barwiński |
| Kraj produkcji | Polska |
| Rekomendowane miejsce użycia | Hotel, Recepcja, Salon, Sypialnia |
3 opinie dla Oriental Naturalny Dyfuzor Zapachowy
Wyczyść filtryOlejek Eteryczny Wetiwer (INCI: Vetiveria Zizanoides Root Oil)
Cechuje się egzotycznym, zmysłowym, głębokim zapachem. Aromat określany jest często jako ziemisty, drzewny i cytrusowy o kwiatowej lub dymnej nucie, w zależności od regionu, z którego był pozyskany surowiec. Zmniejsza napięcie i stres, działa uspokajająco. Bywa stosowany wspomagająco w terapii bezsenności i problemów ze snem. Doskonale radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami. Olejek wykorzystywany jest także w trakcie snu, zmniejsza chrapanie w trakcie snu u osób mających z tym kłopot.
Olejek Eteryczny Ylangowy (INCI: Cananga Odorata Flower Oil)
To naturalny afrodyzjak, który równoważy poziom hormonów. Odpręża i wspiera dobry sen. Uspokaja i relaksuje. Wspiera fizycznie i psychicznie, poprawia pewność siebie. Podnosi nastrój i samopoczucie. Zwalcza negatywne emocje, takie jak złość, lęk. Zapach egzotyczny, słodki i kwiatowy z subtelną, owocową nutą.
Olejek Eteryczny Lawendowy (INCI: Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Oil)
Ma działanie, uspokajające i relaksujące. Już nawet kilka kropel pomoże zredukować stres. Łagodzi stany lękowe i depresyjne. Charakteryzuje go intensywny, słodki i kwiatowy zapach.
Skład: Mieszanka Olejów Roślinnych, Spirytus Zbożowy, Woda Destylowana, Olejki Eteryczne: Ylangowy, Lawendowy, Wetiwer.
Sposób użycia: Wystarczy, że odbezpieczysz korek, który znajduje się pod zakrętką Twojego dyfuzora i wsadzisz rattanowe patyczki. Twój dyfuzor jest teraz gotowy do użycia.
Ilością wsadzonych patyczków, możesz regulować intensywność zapachu. Im więcej patyczków, tym intensywniejszy zapach. Na początek zacznij od 4, jeśli zapach będzie za mało intensywny, dołóż kolejne 2.
Zapach z dyfuzora wydziela się samoczynnie, a jego obsługa nie wymaga dodatkowego nadzoru. Roztwór pobrany z naczynia odparowuje z patyczków przez małe kapilary, oddając zapach olejków eterycznych.
Raz na jakiś czas warto odwrócić patyczki, aby zapach miał stałą intensywność. Pamiętaj jednak aby nie robić tego zbyt często, możesz „zapchać” patyczki, przez co zapach będzie mniej wyczuwalny.
Zapach średnio intensywny.

Marta –
Polecam, zapach jest obłędny!
Justyna –
Ylang-ylang i wetiwer to zdecydowanie moje nuty zapachowe. Idealnie skomponowany zapach, przypomina mi moje ulubione perfumy. Bardzo wydajny dyfuzor. Polecam 🙂
Małgosia –
Piękny zapach!