Darmowa dostawa od 180 PLN
Rossa Naturalny Dyfuzor Zapachowy
70,00 zł
Wyjątkowe połączenie cytryny, paczuli, palmarosy i drzewa różanego tworzy subtelny, świeżo-kwiatowy zapach o właściwościach tonizujących i relaksujących.
Na stanie
Rossa Naturalny Dyfuzor Zapachowy to aromatyczna opowieść o równowadze między świeżością a ciepłem, energią a spokojem.
Cytrusowa otoczka olejku cytrynowego przeplata się tu z korzenną głębią paczuli, a całość otula łagodna palmarosa i szlachetne drzewo różane. Tak skomponowany zapach subtelnie odświeża przestrzeń, jednocześnie wprowadzając atmosferę lekkości i elegancji.
Naturalne olejki eteryczne, rozpylane stopniowo przez patyczki z rattanu, pozwalają na długotrwałe cieszenie się aromatem – bez sztuczności i przesytu. Dyfuzor idealnie sprawdzi się w sypialni, przedpokoju lub łazience – wszędzie tam, gdzie potrzebna jest świeżość w szlachetnym wydaniu.
| Waga | 0,58 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7 × 7 × 7,5 cm |
| Nuty Zapachowe | Cytryna, Drzewo Różane, Paczula, Palmarosa |
| Kolor Szkła/Słoika | Biały |
| Marka | BARPAGO |
| Pojemność | 150 ml |
| Rodzaj Zapachu | Cytrusowy, Drzewny, Kwiatowy |
| Zapach | Rossa |
| Typ Produktu | Dyfuzor zapachowy |
| Przeznaczenie | Do pomieszczeń |
| Producent | BARPAGO Patryk Barwiński |
| Kraj produkcji | Polska |
| Rekomendowane miejsce użycia | Hotel, Recepcja, Salon, Sypialnia |
3 opinie dla Rossa Naturalny Dyfuzor Zapachowy
Wyczyść filtryOlejek Eteryczny z Drzewa Różanego (INCI: Aniba Rosaeodora Wood Oil)
Drzewo różane ma słodki, orzeźwiający, różany zapach o drzewno-kamforowych nutach. Jest stosowany terapii zaburzeń równowagi emocjonalnej, zwalcza apatię, stres i lęk. Zapach drzewa różanego zadba o nastrojową atmosferę i głębokie odprężenie. Zmysłowy zapach olejku sprawia, że uchodzi za silny afrodyzjak.
Olejek Eteryczny Palmarosa (INCI: Cymbopogon Martini Oil)
Zapachem przypomina różę, jest słodki i kwiatowy, ale wyróżnia się delikatną cytrusową nutą, która nadaje świeżości i lekkości. Chociaż ma działanie stymulujące, zapewnia jednocześnie równowagę i wycisza w stanach wzmożonego stresu. Wspomaga funkcje poznawcze, ułatwia skupienie i poprawia jakość snu. W czasie infekcji rozszerza drogi oddechowe, dzięki czemu udrażnia zatoki i łagodzi kaszel.
Olejek Eteryczny Cytrynowy (INCI: Citrus Limonum Oil)
Poprawia ogólne samopoczucie i pobudza do działania. Zwiększa koncentrację, jednocześnie relaksując i łagodząc napięcie. Łagodzi objawy depresji, przygnębienia, a nawet strachu. Ma właściwości zwiększające odporność organizmu, usprawniające krążenie i ochroni nas przed chorobami dróg oddechowych. Wspomaga walkę z bólami migrenowymi. Zapach słodki, odświeżający i cytrusowy.
Olejek Eteryczny Paczulowy (INCI: Pogostemon Cablin Leaf Oil)
Skutecznie łagodzi stres i napięcie, niweluje zmęczenie, pomaga kontrolować emocje. To naturalny afrodyzjak. Ma przyjemnie drzewny, delikatnie piżmowy, zmysłowy zapach, z wyraźnymi pikantnymi nutami.
Skład: Mieszanka Olejów Roślinnych, Spirytus Zbożowy, Woda Destylowana, Olejki Eteryczne: Cytrynowy, Paczulowy, Palmarosa, Drzewo Różane
Sposób użycia: Wystarczy, że odbezpieczysz korek, który znajduje się pod zakrętką Twojego dyfuzora i wsadzisz rattanowe patyczki. Twój dyfuzor jest teraz gotowy do użycia.
Ilością wsadzonych patyczków, możesz regulować intensywność zapachu. Im więcej patyczków, tym intensywniejszy zapach. Na początek zacznij od 4, jeśli zapach będzie za mało intensywny, dołóż kolejne 2.
Zapach z dyfuzora wydziela się samoczynnie, a jego obsługa nie wymaga dodatkowego nadzoru. Roztwór pobrany z naczynia odparowuje z patyczków przez małe kapilary, oddając zapach olejków eterycznych.
Raz na jakiś czas warto odwrócić patyczki, aby zapach miał stałą intensywność. Pamiętaj jednak aby nie robić tego zbyt często, możesz „zapchać” patyczki, przez co zapach będzie mniej wyczuwalny.
Zapach intensywny.

Lena –
Przepiękny różany aromat. Mam go w całym domu 🙂 Sprawdza się zarówno w łazience, salonie jak i przedpokoju. Bardzo wydajny. Polecam
Aleksandra –
Super
Ula –
Różowo mi 😀 uwielbiam zapach róży, a dyfuzor Rossa to po prostu kwintesencja. Słodki zapach, przełamany cytrynką 🙂 Mega!