Darmowa dostawa od 180 PLN
Świeca Sojowa Poranna Energia 200 ml
89,00 zł
Świeca o zapachu kawy z korzenną nutą cynamonu i imbiru, przełamana świeżością mandarynki. Naturalna kompozycja idealna do porannego rytuału lub pracy.
Na stanie
Świeca Sojowa Poranna Energia – została stworzona dla tych, którzy pragną rozpocząć dzień z mocnym, wyrazistym aromatem. To intrygujące połączenie olejków eterycznych: kawowego, cynamonowego, imbirowego i mandarynkowego, które wspólnie tworzą zapach pobudzający ciało i umysł.
Nutę główną stanowi głęboka, gorzka kawa, zrównoważona słodyczą korzennych przypraw. Imbir dodaje charakteru, a mandarynka przynosi lekką, cytrusową świeżość. To zapach idealny do poranków, skupienia przy pracy lub kreatywnych działań w domowym biurze.
Świeca wykonana jest z naturalnego wosku sojowego bez dodatków syntetycznych – wypala się czysto i długo, aż do 70 godzin.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8 × 8 × 10,3 cm |
| Kolor Szkła/Słoika | Przezroczysty |
| Nuty Zapachowe | Cynamon, Imbir, Kawa, Mandarynka |
| Pojemność | 200 ml |
| Czas Palenia | 70 Godzin |
| Marka | BARPAGO |
| Rodzaj Zapachu | Aromatyczny, Korzenny, Słodki |
| Zapach | Poranna Energia |
| Typ Produktu | Świeca sojowa |
| Przeznaczenie | Do pomieszczeń |
| Producent | BARPAGO Patryk Barwiński |
| Kraj produkcji | Polska |
| Rekomendowane miejsce użycia | Biuro, Gabinet, Kuchnia, Salon |
| Rodzaj Wosku | Wosk sojowy |
2 opinie dla Świeca Sojowa Poranna Energia 200 ml
Wyczyść filtryOlejek Eteryczny Kawowy (INCI: Coffea Arabica Seed Oil)
Powstaje w wyniku procesu tłoczenia na zimno ziaren kawy, które pozyskiwane są z rośliny o nazwie Coffea Arabica. Stanowi idealne rozwiązanie w stanach wzmożonej aktywności — zapewnia sprawność umysłową i poczucie spokoju jednocześnie. Niweluje nieprzyjemne zapachy i skutecznie odświeża pomieszczenia. Zapach bogaty, intensywny, kawowy. Idealnie łączy się z korzennymi nutami zapachowymi.
Olejek Eteryczny z Kory Cynamonu (INCI: Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil)
Przyjemny, korzenny i ciepły zapach cynamonu pomoże się odprężyć. Daje przyjemne wrażenie ciepła, roztaczając przyjemny nastrój. Wykazuje właściwości wspierające odporność, szczególnie w sezonie przeziębieniowym, delikatnie dezynfekując powietrze. Zapach cynamonu skutecznie odstrasza komary.
Olejek Eteryczny Imbirowy (INCI: Zingiber Officinale Root Oil)
Ma drzewny, korzenny i ziemisty zapach o ciepłych, pikantnych nutach. Działa na dwa sposoby — równoważy i jednocześnie pobudza. Łagodzi niepokój i wycisza emocje. Niweluje zmęczenie i stymuluje, przynosząc idealną harmonię dla ciała i ducha.
Olejek Eteryczny Mandarynkowy (INCI: Citrus Nobilis Peel Oil)
Wykazuje działanie orzeźwiające i ożywcze. Odświeży umysł, pomoże się zrelaksować. Skuteczny wspomagająco w walce z bezsennością. Zapach słodki i cytrusowy.
Skład: Naturalny Wosk Sojowy, Olejki Eteryczne: Kawowy, Cynamonowy, Imbirowy, Mandarynkowy
Sposób użycia: Zadbaj, aby Twoja naturalna świeca po raz pierwszy paliła się około 2-3 godziny, pozwól, aby wosk roztopił się do samych brzegów szkła.
Dzięki prawidłowo wykonanym pierwszym paleniu, przy kolejnym korzystaniu ze świecy sojowej, będzie palić się bez pozostawiania nieestetycznych osadów na powierzchni szkła i „tunelowania” wokół knota.
Knot powinien mieć długość ok. 5 mm, zbyt długi może zacząć nadmiernie dymić. Zbyt częste, długotrwałe palenie może skrócić żywotność świeczki, prowadzić do nadmiernego przegrzania wosku i utraty walorów zapachowych. Optymalny czas palenia wynosi od 30 minut do 3 godzin.
Zapach bardzo intensywny.

Alina –
Piękny zapach ! Gorąco polecam !
Wanda –
Energetyzujący zapach kawy z nutą ciepła – mandarynka, imbir i cynamon w idealnej harmonii! Super