Darmowa dostawa od 180 PLN
Świeca Sojowa Świąteczny Prezent 200 ml
79,00 zł
Ciepły, korzenny i leśny aromat, który otula jak koc w grudniowy wieczór. Idealna kompozycja na prezent – świąteczna świeca z naturalnych olejków.
Na stanie
Świąteczny Prezent to świeca stworzona z myślą o zimowych wieczorach i blasku lampek choinkowych. Jej naturalny zapach powstał z połączenia olejku goździkowego, pomarańczowego i pichtowego, tworząc aurę ciepła, spokoju i lekkości.
Intensywny goździk dodaje korzennej głębi, pomarańcza wnosi słodycz i cytrusową radość, a pichta dopełnia całość świeżym, iglastym akcentem – jak spacer po lesie tuż przed Wigilią. To zapach, który naturalnie wprowadza w świąteczny nastrój – bez nachalnych nut, subtelnie i elegancko.
Świeca jest ręcznie rozlewana z czystego wosku sojowego i wyłącznie naturalnych olejków eterycznych. W dużym szkle (200 ml) pali się nawet do 70 godzin, rozświetlając wnętrze kojącym światłem i aromatem świąt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8 × 8 × 10,3 cm |
| Kolor Szkła/Słoika | Przezroczysty |
| Nuty Zapachowe | Goździk, Jodła, Pomarańcza |
| Pojemność | 200 ml |
| Czas Palenia | 70 Godzin |
| Marka | BARPAGO |
| Rodzaj Zapachu | Cytrusowy, Korzenny, Świeży |
| Zapach | Świąteczny Prezent |
| Typ Produktu | Świeca sojowa |
| Przeznaczenie | Do pomieszczeń |
| Producent | BARPAGO Patryk Barwiński |
| Kraj produkcji | Polska |
| Rekomendowane miejsce użycia | Jadalnia, Kuchnia, Salon |
| Rodzaj Wosku | Wosk sojowy |
2 opinie dla Świeca Sojowa Świąteczny Prezent 200 ml
Wyczyść filtryOlejek Eteryczny Goździkowy (INCI: Eugenia Caryophyllus Bud Oil)
Pobudza i energetyzuje, poprawia koncentrację i wyostrza umysł. Oprócz wspaniałego zapachu eliminuje też wiele szkodliwych drobnoustrojów. Przyprawowy, słodki, gorzkawy zapach odstrasza także komary.
Olejek Eteryczny Pomarańczowy (INCI: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil)
Niweluje stany depresyjne i lękowe, działa wspomagająco przy migrenach i nerwobólach, bezsenności. Świetnie poprawia koncentrację. Obniża stany napięcia emocjonalnego i poprawia nastrój. Zapach odświeżający, przyjemnie cytrusowy z delikatną, pikantną nutą.
Olejek Eteryczny Pichtowy (INCI: Abies Sibirica Oil)
Olejek z jodły syberyjskiej działa uspokajająco i tonująco na układ nerwowy. Wspomoże relaks i poprawi nastrój. Ma silne właściwości antyseptyczne i muko lityczne (lepsze odkrztuszanie), dlatego świetnie sprawdzi się wspomagająco w leczeniu przeziębień i infekcji sezonowych. Zapach przyjemny, leśny, żywiczny i lekki.
Skład: Naturalny Wosk Sojowy, Olejki Eteryczne: Goździkowy, Pomarańczowy, Pichtowy
Sposób użycia: Zadbaj, aby Twoja naturalna świeca po raz pierwszy paliła się około 2-3 godziny, pozwól, aby wosk roztopił się do samych brzegów szkła.
Dzięki prawidłowo wykonanym pierwszym paleniu, przy kolejnym korzystaniu ze świecy sojowej, będzie palić się bez pozostawiania nieestetycznych osadów na powierzchni szkła i „tunelowania” wokół knota.
Knot powinien mieć długość ok. 5 mm, zbyt długi może zacząć nadmiernie dymić. Zbyt częste, długotrwałe palenie może skrócić żywotność świeczki, prowadzić do nadmiernego przegrzania wosku i utraty walorów zapachowych. Optymalny czas palenia wynosi od 30 minut do 3 godzin.
Zapach intensywny.

Anna –
Otulający, cytrusowy i drzewny aromat – pachnie głęboko i magicznie, jak święta 😊
Agnieszka –
Piękny zapach. Polecam