Darmowa dostawa od 180 PLN
Świeca Sojowa Om 120 ml
49,00 zł
Ręcznie wykonana, mała świeca sojowa o korzenno‑kwiatowej kompozycji: goździk, palmarosa, wanilia. Emituje ciepły, przytulny aromat – idealna na krótkie chwile relaksu.
Na stanie
Letni Wieczór Świeca Sojowa Mała to mała, ręcznie robiona świeca stworzona z naturalnego wosku sojowego i olejków eterycznych: goździkowego, palmarosy oraz waniliowej oleożywicy. Ta starannie dobrana kompozycja łączy wyraziste korzenne akcenty z delikatną kwiatową słodyczą i ciepłem wanilii.
Świeca pali się czysto i równomiernie, uwalniając aromat już od pierwszych chwil. Jej subtelny format sprawia, że świetnie sprawdza się jako przyjemny towarzysz spokojnych wieczorów, medytacji lub aromatycznej kąpieli.
To doskonały wybór dla osób ceniących naturalne, ręcznie wykonane dodatki do wnętrz – sprawdzi się jako subtelny akcent w salonie, sypialni lub jako elegancki prezent.
| Waga | 0,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,8 × 5,8 × 6,7 cm |
| Kolor Szkła/Słoika | Bursztynowy |
| Nuty Zapachowe | Goździk, Palmarosa, Wanilia |
| Pojemność | 120 ml |
| Czas Palenia | 30 Godzin |
| Marka | BARPAGO |
| Rodzaj Zapachu | Drzewny, Korzenny, Orientalny |
| Zapach | Om |
| Typ Produktu | Świeca sojowa |
| Przeznaczenie | Do pomieszczeń |
| Producent | BARPAGO Patryk Barwiński |
| Kraj produkcji | Polska |
| Rekomendowane miejsce użycia | Domowe spa, Gabinet, Strefa relaksu, Sypialnia |
| Rodzaj Wosku | Wosk sojowy |
2 opinie dla Świeca Sojowa Om 120 ml
Wyczyść filtryOlejek Eteryczny Goździkowy (INCI: Eugenia Caryophyllus Bud Oil)
Pobudza i energetyzuje, poprawia koncentrację i wyostrza umysł. Oprócz wspaniałego zapachu eliminuje też wiele szkodliwych drobnoustrojów. Przyprawowy, słodki, gorzkawy zapach odstrasza także komary.
Olejek Eteryczny Palmarosa (INCI: Cymbopogon Martini Oil)
Zapachem przypomina różę, jest słodki i kwiatowy, ale wyróżnia się delikatną cytrusową nutą, która nadaje świeżości i lekkości. Chociaż ma działanie stymulujące, zapewnia jednocześnie równowagę i wycisza w stanach wzmożonego stresu. Wspomaga funkcje poznawcze, ułatwia skupienie i poprawia jakość snu. W czasie infekcji rozszerza drogi oddechowe, dzięki czemu udrażnia zatoki i łagodzi kaszel.
Oleożywica z Wanilii (INCI: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Vanilla Planifolia Fruit Oil)
W aromaterapii wanilia jest ceniona za swoje właściwości odstresowujące i afrodyzjakalne. Jest popularną nutą w perfumach. Jej ciepły, bogaty i słodki zapach świetnie komponuje się z różnymi olejkami eterycznymi, tworząc zaskakujące i unikalne połączenia zapachowe.
Skład: Naturalny Wosk Sojowy, Olejki Eteryczne: Goździkowy, Palmarosa, Oleożywica: Wanilia
Sposób użycia: Zadbaj, aby Twoja naturalna świeca po raz pierwszy paliła się około 2-3 godziny, pozwól, aby wosk roztopił się do samych brzegów szkła.
Dzięki prawidłowo wykonanym pierwszym paleniu, przy kolejnym korzystaniu ze świecy sojowej, będzie palić się bez pozostawiania nieestetycznych osadów na powierzchni szkła i „tunelowania” wokół knota.
Knot powinien mieć długość ok. 5 mm, zbyt długi może zacząć nadmiernie dymić. Zbyt częste, długotrwałe palenie może skrócić żywotność świeczki, prowadzić do nadmiernego przegrzania wosku i utraty walorów zapachowych. Optymalny czas palenia wynosi od 30 minut do 3 godzin.
Zapach intensywny.

Bożena –
Bardzo interesujący zapach. Polecam
Wioleta –
Zaskakujące połączenie goździka😊 jego zapach zawsze kojarzył mi się ze świętami, a tu niespodzianka 😁 faktycznie komary trzymają się z dala 😌