Darmowa dostawa od 180 PLN
Świeca Sojowa Om 120 ml
79,00 zł
Mała, sojowa świeca do medytacji o ciepłych nutach kardamonu, palo santo i cedru z subtelną pomarańczą i kadzidłem. Idealna do wyciszenia i skupienia.
Na stanie
Om Świeca Sojowa Do Medytacji Mała to ręcznie wykonana świeca z naturalnego wosku sojowego i olejków eterycznych o harmonijnym, ziemisto-drzewnym zapachu. Połączenie kardamonu, cedru i świętego drzewa palo santo wspiera wyciszenie, koncentrację i chwilę uważności.
Paląc się czysto i równomiernie, dostarcza medytacyjnego klimatu bez toksycznych substancji. Subtelna nutka pomarańczy i kadzidła dodaje głębi i ciepła, tworząc przyjemną przestrzeń do relaksu lub praktyki mindfulness.
Dzięki kompaktowemu rozmiarowi i estetycznemu opakowaniu to idealna świeca do towarzyszenia podczas krótkich sesji medytacyjnych lub jako prezent dla osób ceniących świadome rytuały i naturalne aromaty.
| Waga | 0,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,8 × 5,8 × 6,7 cm |
| Kolor Szkła/Słoika | Bursztynowy |
| Nuty Zapachowe | Cedr, Frankincense, Kardamon, Palo Santo, Pomarańcza |
| Pojemność | 120 ml |
| Czas Palenia | 30 Godzin |
| Marka | BARPAGO |
| Rodzaj Zapachu | Drzewny, Korzenny, Orientalny |
| Zapach | Om |
| Typ Produktu | Świeca sojowa |
| Przeznaczenie | Do pomieszczeń |
| Producent | BARPAGO Patryk Barwiński |
| Kraj produkcji | Polska |
| Rekomendowane miejsce użycia | Domowe spa, Gabinet, Strefa relaksu, Sypialnia |
| Rodzaj Wosku | Wosk sojowy |
1 opinia dla Świeca Sojowa Om 120 ml
Wyczyść filtryOlejek Eteryczny Kardamonowy (INCI: Elettaria Cardamomum Seed Oil)
Zapach niesamowicie energetyzujący i oczyszczający. Drzewne, przyprawowe, świeże nuty, przełamane słodyczą sprawiają, że bukiet zapachowy jest bogaty i zaskakujący. Olejek z kardamonu zmniejsza niepokój, zwalcza zmęczenie i stres, energetyzuje i odświeża umysł. Dodatkowo jest uznawany za naturalny afrodyzjak.
Olejek Eteryczny Palo Santo (INCI: Bursera Graveolens Wood Oil)
Drzewny, słodki, lekko cytrusowy i pieprzowy zapach, wykazuje działanie przeciwdrobnoustrojowe. Inhalowany ułatwia oddychanie i wspiera układ immunologiczny w walce z lekkimi infekcjami. Wykazuje działanie wyciszające, odprężające i oczyszczające. Może regulować działanie układu nerwowego. Olejek skutecznie odstrasza komary.
Olejek Eteryczny Frankincense/Kadzidłowy (INCI: Boswellia Serrata Oil)
Ma bardzo charakterystyczny, zmysłowy i tajemniczy zapach. Żywiczny, korzenny i drzewny z orzeźwiającą, owocową nutą. Redukuje napięcie i zmniejsza niepokój. Uziemia i przywraca poczucie spokoju, ale nie wywołuje senności. Poprawia nastrój i samopoczucie, ułatwia skupienie. Świetnie nada się do medytacji.
Olejek Eteryczny Cedrowy (INCI: Cedrus Atlantica Bark Oil)
Poprawia i tonuje stan emocjonalny, uspokaja, redukuje stany lękowe, poprawia jakość snu. Olejek cedrowy ma ciepły, drzewny, słodki zapach z delikatną, orzechową nutą.
Olejek Eteryczny Pomarańczowy (INCI: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil)
Niweluje stany depresyjne i lękowe, działa wspomagająco przy migrenach i nerwobólach, bezsenności. Świetnie poprawia koncentrację. Obniża stany napięcia emocjonalnego i poprawia nastrój. Zapach odświeżający, przyjemnie cytrusowy z delikatną, pikantną nutą.
Skład: Naturalny Wosk Sojowy, Olejki Eteryczne: Kardamonowy, Palo Santo, Cedrowy, Pomarańczowy, Kadzidłowy
Sposób użycia: Zadbaj, aby Twoja naturalna świeca po raz pierwszy paliła się około 2-3 godziny, pozwól, aby wosk roztopił się do samych brzegów szkła.
Dzięki prawidłowo wykonanym pierwszym paleniu, przy kolejnym korzystaniu ze świecy sojowej, będzie palić się bez pozostawiania nieestetycznych osadów na powierzchni szkła i „tunelowania” wokół knota.
Knot powinien mieć długość ok. 5 mm, zbyt długi może zacząć nadmiernie dymić. Zbyt częste, długotrwałe palenie może skrócić żywotność świeczki, prowadzić do nadmiernego przegrzania wosku i utraty walorów zapachowych. Optymalny czas palenia wynosi od 30 minut do 3 godzin.
Zapach średnio intensywny.

Monika –
Świetny zapach do medytacji. Wielowymiarowy i bardzo odprężający. Zapach jest dość subtelny. Długi czas palenia.