Darmowa dostawa od 180 PLN
Świeca Sojowa Słodka Kola 120 ml
49,00 zł
Musujący zapach inspirowany napojem dzieciństwa – połączenie cytrusów z przyprawami rozgrzewa i poprawia nastrój. Doskonała świeca na zimowe wieczory.
Na stanie
Słodka Kola to radosna świeca sojowa, która przenosi myślami do beztroskich chwil dzieciństwa. Słodycz cytrusów spotyka się tu z korzenną głębią cynamonu i imbiru, tworząc zapach o musującym, niebanalnym charakterze.
Olejek pomarańczowy i cytrynowy orzeźwiają i dodają energii, a cynamonowy i imbirowy wprowadzają ciepło i przytulność. Podnosi na duchu, przywracając dobry humor nawet w pochmurne dni.
Idealna do salonu, kuchni lub jako nietypowy prezent zapachowy. Bez parafiny i zbędnych dodatków – tylko czyste olejki eteryczne i wegańska baza.
| Waga | 0,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,8 × 5,8 × 6,7 cm |
| Kolor Szkła/Słoika | Bursztynowy |
| Nuty Zapachowe | Cynamon, Cytryna, Imbir, Pomarańcza |
| Pojemność | 120 ml |
| Czas Palenia | 30 Godzin |
| Marka | BARPAGO |
| Rodzaj Zapachu | Cytrusowy, Korzenny, Słodki |
| Zapach | Słodka Kola |
| Typ Produktu | Świeca sojowa |
| Przeznaczenie | Do pomieszczeń |
| Producent | BARPAGO Patryk Barwiński |
| Kraj produkcji | Polska |
| Rekomendowane miejsce użycia | Salon, Samochód |
| Rodzaj Wosku | Wosk sojowy |
3 opinie dla Świeca Sojowa Słodka Kola 120 ml
Wyczyść filtryOlejek Eteryczny Pomarańczowy (INCI: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil)
Niweluje stany depresyjne i lękowe, działa wspomagająco przy migrenach i nerwobólach, bezsenności. Świetnie poprawia koncentrację. Obniża stany napięcia emocjonalnego i poprawia nastrój. Zapach odświeżający, przyjemnie cytrusowy z delikatną, pikantną nutą.
Olejek Eteryczny Cytrynowy (INCI: Citrus Limonum Oil)
Poprawia ogólne samopoczucie i pobudza do działania. Zwiększa koncentrację, jednocześnie relaksując i łagodząc napięcie. Łagodzi objawy depresji, przygnębienia, a nawet strachu. Ma właściwości zwiększające odporność organizmu, usprawniające krążenie i ochroni nas przed chorobami dróg oddechowych. Wspomaga walkę z bólami migrenowymi. Zapach słodki, odświeżający i cytrusowy.
Olejek Eteryczny z Kory Cynamonu (INCI: Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil)
Przyjemny, korzenny i ciepły zapach cynamonu pomoże się odprężyć. Daje przyjemne wrażenie ciepła, roztaczając przyjemny nastrój. Wykazuje właściwości wspierające odporność, szczególnie w sezonie przeziębieniowym, delikatnie dezynfekując powietrze. Zapach cynamonu skutecznie odstrasza komary.
Olejek Eteryczny Imbirowy (INCI: Zingiber Officinale Root Oil)
Ma drzewny, korzenny i ziemisty zapach o ciepłych, pikantnych nutach. Działa na dwa sposoby — równoważy i jednocześnie pobudza. Łagodzi niepokój i wycisza emocje. Niweluje zmęczenie i stymuluje, przynosząc idealną harmonię dla ciała i ducha.
Skład: Naturalny Wosk Sojowy, Olejki Eteryczne: Pomarańczowy, Cytrynowy, Cynamonowy, Imbirowy
Sposób użycia: Zadbaj, aby Twoja naturalna świeca po raz pierwszy paliła się około 2-3 godziny, pozwól, aby wosk roztopił się do samych brzegów szkła.
Dzięki prawidłowo wykonanym pierwszym paleniu, przy kolejnym korzystaniu ze świecy sojowej, będzie palić się bez pozostawiania nieestetycznych osadów na powierzchni szkła i „tunelowania” wokół knota.
Knot powinien mieć długość ok. 5 mm, zbyt długi może zacząć nadmiernie dymić. Zbyt częste, długotrwałe palenie może skrócić żywotność świeczki, prowadzić do nadmiernego przegrzania wosku i utraty walorów zapachowych. Optymalny czas palenia wynosi od 30 minut do 3 godzin.
Zapach intensywny.

Krystyna –
Bardzo fajne połączenie zapachowe 😊 gorąco polecam, napewno wrócę po więcej!
Michalina –
Niebanalny aromat – trochę świąt, trochę lata. Świeca na każdą porę roku! 🙌🏼
Karol –
Cytrusy z przyprawami? Ta świeca to świetny wybór. Pachnie pięknie i długo.