Darmowa dostawa od 180 PLN
Korzenne Ciasteczko to naturalna mgiełka zapachowa, która przywołuje atmosferę pieczenia świątecznych wypieków. Stworzona na bazie czystych olejków eterycznych, otula przestrzeń nutami korzennymi, cytrusowymi i waniliowymi.
Kompozycja łączy rozgrzewający imbir i cynamon z energetyzującą mandarynką. Całość zamyka oleożywica wanilii, nadając zapachowi miękkiego, deserowego charakteru. Doskonała do tworzenia przytulnej atmosfery, zwłaszcza jesienią i zimą.
Mgiełka może być rozpylana w powietrzu. Dzięki wysokiej zawartości olejków eterycznych i alkoholu roślinnego szybko odświeża wnętrze, nie pozostawiając ciężkiego śladu. Ciemna butelka chroni zawartość przed światłem i pozwala na dłuższe przechowywanie.
Korzenne Ciasteczko to aromaterapeutyczna podróż do kuchni pełnej przypraw – bez sztucznych dodatków, prosto z natury.
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7 × 5,5 × 19,5 cm |
| Nuty Zapachowe | Cynamon, Imbir, Mandarynka, Wanilia |
| Marka | BARPAGO |
| Pojemność | 250 ml |
| Rodzaj Zapachu | Cytrusowy, Korzenny, Słodki |
| Zapach | Korzenne Ciasteczko |
| Typ Produktu | Mgiełka zapachowa |
| Przeznaczenie | Do pomieszczeń, Do samochodu |
| Producent | BARPAGO Patryk Barwiński |
| Kraj produkcji | Polska |
| Rekomendowane miejsce użycia | Jadalnia, Kuchnia, Salon |
Oleożywica z Wanilii (INCI: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Vanilla Planifolia Fruit Oil)
W aromaterapii wanilia jest ceniona za swoje właściwości odstresowujące i afrodyzjakalne. Jest popularną nutą w perfumach. Jej ciepły, bogaty i słodki zapach świetnie komponuje się z różnymi olejkami eterycznymi, tworząc zaskakujące i unikalne połączenia zapachowe.
Olejek Eteryczny z Kory Cynamonu (INCI: Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil)
Przyjemny, korzenny i ciepły zapach cynamonu pomoże się odprężyć. Daje przyjemne wrażenie ciepła, roztaczając przyjemny nastrój. Wykazuje właściwości wspierające odporność, szczególnie w sezonie przeziębieniowym, delikatnie dezynfekując powietrze. Zapach cynamonu skutecznie odstrasza komary.
Olejek Eteryczny Imbirowy (INCI: Zingiber Officinale Root Oil)
Ma drzewny, korzenny i ziemisty zapach o ciepłych, pikantnych nutach. Działa na dwa sposoby — równoważy i jednocześnie pobudza. Łagodzi niepokój i wycisza emocje. Niweluje zmęczenie i stymuluje, przynosząc idealną harmonię dla ciała i ducha.
Olejek Eteryczny Mandarynkowy (INCI: Citrus Nobilis Peel Oil)
Wykazuje działanie orzeźwiające i ożywcze. Odświeży umysł, pomoże się zrelaksować. Skuteczny wspomagająco w walce z bezsennością. Zapach słodki i cytrusowy.
Skład: Woda destylowana, Spirytus Zbożowy, Olejki Eteryczne: Imbirowy, Cynamonowy, Mandarynkowy, Oleożywica: Wanilia.
Sposób użycia: Wystarczy, że zwolnisz blokadę atomizera, aby móc korzystać z Twojej mgiełki zapachowej.
Przed każdym użyciem wstrząśnij mgiełką, aby zapach równomiernie się rozprowadził.
Aby odmienić zapach w pomieszczeniu, wystarczy kilka razy spryskać wybraną przestrzeń.
Mgiełki możesz z powodzeniem używać jako odświeżacz zapachu do łazienki, w kuchni, w salonie, do szafy, a nawet w samochodzie.
Zapach bardzo intensywny.

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.