Darmowa dostawa od 180 PLN
Kwitnący Bukiet to naturalna mgiełka zapachowa, która otula przestrzeń miękką aurą zmysłowej świeżości. Połączenie olejków eterycznych z ylang-ylang, bergamotki, pomarańczy i drzewa sandałowego tworzy harmonijną kompozycję – pełną światła, subtelności i dobrego nastroju.
Soczysta bergamotka i pomarańcza wprowadzają cytrusową świeżość, ylang-ylang dodaje kwiatowej głębi i kobiecej elegancji, a drzewo sandałowe koi zmysły i nadaje mgiełce wyrafinowany, ciepły finisz. To zapach, który nie przytłacza – ale dyskretnie towarzyszy codziennym chwilom relaksu.
Mgiełka doskonale sprawdzi się w sypialni, na pościeli, firankach, a także jako szybki odświeżacz w domowym zaciszu czy samochodzie.
Ręcznie tworzona w duchu aromaterapii – Kwitnący Bukiet to zaproszenie do oddechu, spokoju i codziennej radości z otaczających nas zapachów.
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7 × 5,5 × 19,5 cm |
| Nuty Zapachowe | Bergamotka, Drzewo Sandałowe, Pomarańcza, Ylang-Ylang |
| Marka | BARPAGO |
| Pojemność | 250 ml |
| Rodzaj Zapachu | Cytrusowy, Kwiatowy, Szyprowy |
| Zapach | Kwitnący Bukiet |
| Typ Produktu | Mgiełka zapachowa |
| Przeznaczenie | Do pomieszczeń, Do samochodu |
| Producent | BARPAGO Patryk Barwiński |
| Kraj produkcji | Polska |
| Rekomendowane miejsce użycia | Gabinet, Hotel, Recepcja, Salon |
Olejek Eteryczny Bergamotowy (INCI: Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil)
Ma właściwości łagodzące napięcie nerwowe, emocje i stres, dzięki czemu może być pomocny podczas leczenia stanów depresyjnych. Świetnie poprawia nastrój. Wykazuje właściwości antyseptyczne. Zapach cytrusowy i kwiatowy, w tle lekko gorzki, przypomina zapach herbaty Earl Grey.
Olejek Eteryczny Ylangowy (INCI: Cananga Odorata Flower Oil)
To naturalny afrodyzjak, który równoważy poziom hormonów. Odpręża i wspiera dobry sen. Uspokaja i relaksuje. Wspiera fizycznie i psychicznie, poprawia pewność siebie. Podnosi nastrój i samopoczucie. Zwalcza negatywne emocje, takie jak złość, lęk. Zapach egzotyczny, słodki i kwiatowy z subtelną, owocową nutą.
Olejek Eteryczny z Drzewa Sandałowego (INCI: Santalum Album Oil)
Bogaty i orientalny, drzewno-kwiatowy zapach. Nieoczywiste balsamiczne nuty nadają charakteru, a całość tworzy doskonałą kompozycję. Olejek obniża ciśnienie krwi i poziom kortyzolu, łagodząc objawy stresu. Łagodny i kojący zapach zmniejsza napięcie, ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu.
Olejek Eteryczny Pomarańczowy (INCI: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil)
Niweluje stany depresyjne i lękowe, działa wspomagająco przy migrenach i nerwobólach, bezsenności. Świetnie poprawia koncentrację. Obniża stany napięcia emocjonalnego i poprawia nastrój. Zapach odświeżający, przyjemnie cytrusowy z delikatną, pikantną nutą.
Skład: Woda destylowana, Spirytus Zbożowy, Olejki Eteryczne: Ylangowy, Bergamotowy, Pomarańczowy, Drzewo Sandałowe.
Sposób użycia: Wystarczy, że zwolnisz blokadę atomizera, aby móc korzystać z Twojej mgiełki zapachowej.
Przed każdym użyciem wstrząśnij mgiełką, aby zapach równomiernie się rozprowadził.
Aby odmienić zapach w pomieszczeniu, wystarczy kilka razy spryskać wybraną przestrzeń.
Mgiełki możesz z powodzeniem używać jako odświeżacz zapachu do łazienki, w kuchni, w salonie, do szafy, a nawet w samochodzie.
Zapach bardzo intensywny.

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.