Darmowa dostawa od 180 PLN
Miętówka to naturalna mgiełka zapachowa stworzona z myślą o intensywnym odświeżeniu i oczyszczeniu przestrzeni. Dzięki starannie dobranym olejkom eterycznym działa nie tylko aromatycznie, ale również wspierająco dla samopoczucia i koncentracji.
W jej skład wchodzą wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego: woda destylowana, spirytus zbożowy oraz olejki eteryczne z mięty pieprzowej, tymianku, eukaliptusa, czarnego pieprzu, pichty i drzewa cedrowego. Taka mieszanka tworzy wyraźny, świeży i ziołowy zapach z chłodną nutą mentolową i lekkim drzewnym wykończeniem.
Doskonale sprawdza się jako odświeżacz powietrza do salonu, biura lub sypialni, ale również jako mgiełka do pościeli lub tkanin – tam, gdzie chcesz przywrócić poczucie czystości i harmonii.
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7 × 5,5 × 19,5 cm |
| Nuty Zapachowe | Cedr, Czarny Pieprz, Eukaliptus, Jodła, Mięta, Tymianek |
| Marka | BARPAGO |
| Pojemność | 250 ml |
| Rodzaj Zapachu | Aromatyczny, Miętowy, Świeży |
| Zapach | Miętówka |
| Typ Produktu | Mgiełka zapachowa |
| Przeznaczenie | Do pomieszczeń, Do samochodu |
| Producent | BARPAGO Patryk Barwiński |
| Kraj produkcji | Polska |
| Rekomendowane miejsce użycia | Biuro, Domowe spa, Gabinet, Łazienka |
Olejek Eteryczny z Mięty Pieprzowej (INCI: Mentha Piperita Oil)
Odświeża i rozjaśnia zmęczony umysł, pobudza do pracy. Jest doskonałym antyseptykiem. Znajduje zastosowanie w terapii różnych infekcji górnych dróg oddechowych. Wykazuje właściwości łagodzące napięcie nerwowe, nadmierne emocje i stres. Zapach chłodny i odświeżający, intensywnie miętowy.
Olejek Eteryczny Tymiankowy (INCI: Thymus Vulgaris Oil)
Słynie z właściwości wspierających górne drogi oddechowe. Działa odkażająco i rozkurczająco. Zmniejsza przekrwienie błon śluzowych, dzięki czemu skutecznie zmniejsza stany zapalne gardła. Zapach jest przyjemny, ziołowy z nutą goryczy. Świetnie łączy się z zapachem mięty i eukaliptusa.
Olejek Eteryczny z Czarnego Pieprzu (INCI: Piper Nigrum Fruit Oil)
Zapach energetyzujący i mobilizujący do działania. Poprawia koncentrację i wspomaga procesy pamięciowe. Ze względu na silnie właściwości pobudzające nie stosować przed snem. Aromat ostry, świeży i pieprzowy, świetnie łączy się ze świeżymi nutami cytrusowymi.
Olejek Eteryczny Cedrowy (INCI: Cedrus Atlantica Bark Oil)
Poprawia i tonuje stan emocjonalny, uspokaja, redukuje stany lękowe, poprawia jakość snu. Olejek cedrowy ma ciepły, drzewny, słodki zapach z delikatną, orzechową nutą.
Olejek Eteryczny z Czarnego Pieprzu (INCI: Piper Nigrum Fruit Oil)
Zapach energetyzujący i mobilizujący do działania. Poprawia koncentrację i wspomaga procesy pamięciowe. Ze względu na silnie właściwości pobudzające nie stosować przed snem. Aromat ostry, świeży i pieprzowy, świetnie łączy się ze świeżymi nutami cytrusowymi.
Olejek Eteryczny Pichtowy (INCI: Abies Sibirica Oil)
Olejek z jodły syberyjskiej działa uspokajająco i tonująco na układ nerwowy. Wspomoże relaks i poprawi nastrój. Ma silne właściwości antyseptyczne i muko lityczne (lepsze odkrztuszanie), dlatego świetnie sprawdzi się wspomagająco w leczeniu przeziębień i infekcji sezonowych. Zapach przyjemny, leśny, żywiczny i lekki.
Olejek Eteryczny Eukaliptusowy (INCI: Eucalyptus Globulus Leaf Oil)
Orzeźwiający, delikatnie miętowy i drzewny zapach eukaliptusa ma szerokie zastosowanie. Odświeży umysł i podniesie motywację do działania, poprawi koncentrację. Dodatkowo słynie z właściwości wspierających górne drogi oddechowe. Sprawdzi się zatem idealnie wspomagająco w leczeniu infekcji górnych dróg oddechowych.
Skład: Woda destylowana, Spirytus Zbożowy, Olejki Eteryczne: Tymiankowy, Eukaliptusowy, z Czarnego Pieprzu, z Mięty Pieprzowej, Cedrowy, Pichtowy.
Sposób użycia: Wystarczy, że zwolnisz blokadę atomizera, aby móc korzystać z Twojej mgiełki zapachowej.
Przed każdym użyciem wstrząśnij mgiełką, aby zapach równomiernie się rozprowadził.
Aby odmienić zapach w pomieszczeniu, wystarczy kilka razy spryskać wybraną przestrzeń.
Mgiełki możesz z powodzeniem używać jako odświeżacz zapachu do łazienki, w kuchni, w salonie, do szafy, a nawet w samochodzie.
Zapach średnio intensywny.

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.