Darmowa dostawa od 180 PLN
Świąteczny Prezent to naturalna mgiełka zapachowa, która przywołuje najpiękniejsze chwile grudniowych wieczorów. Wypełniona olejkami eterycznymi o głębokim, otulającym aromacie, sprawia, że wnętrze zyskuje wyjątkowy, świąteczny charakter.
W kompozycji zapachowej dominują: goździkowy, pomarańczowy i pichtowy olejek eteryczny – połączenie o działaniu rozgrzewającym, oczyszczającym i kojącym. Wszystko oparte na prostym składzie. Bez sztucznych aromatów.
Idealna jako zapach do salonu, biura, a nawet wnętrza samochodu – sprawia, że każdy zakątek pachnie jak dom pełen bliskości i radości. Wystarczy kilka psiknięć, by przywrócić atmosferę świątecznego spokoju.
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7 × 5,5 × 19,5 cm |
| Nuty Zapachowe | Goździk, Jodła, Pomarańcza |
| Marka | BARPAGO |
| Pojemność | 250 ml |
| Rodzaj Zapachu | Cytrusowy, Korzenny, Świeży |
| Zapach | Świąteczny Prezent |
| Typ Produktu | Mgiełka zapachowa |
| Przeznaczenie | Do pomieszczeń, Do samochodu |
| Producent | BARPAGO Patryk Barwiński |
| Kraj produkcji | Polska |
| Rekomendowane miejsce użycia | Jadalnia, Kuchnia, Salon |
Olejek Eteryczny Goździkowy (INCI: Eugenia Caryophyllus Bud Oil)
Pobudza i energetyzuje, poprawia koncentrację i wyostrza umysł. Oprócz wspaniałego zapachu eliminuje też wiele szkodliwych drobnoustrojów. Przyprawowy, słodki, gorzkawy zapach odstrasza także komary.
Olejek Eteryczny Pomarańczowy (INCI: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil)
Niweluje stany depresyjne i lękowe, działa wspomagająco przy migrenach i nerwobólach, bezsenności. Świetnie poprawia koncentrację. Obniża stany napięcia emocjonalnego i poprawia nastrój. Zapach odświeżający, przyjemnie cytrusowy z delikatną, pikantną nutą.
Olejek Eteryczny Pichtowy (INCI: Abies Sibirica Oil)
Olejek z jodły syberyjskiej działa uspokajająco i tonująco na układ nerwowy. Wspomoże relaks i poprawi nastrój. Ma silne właściwości antyseptyczne i muko lityczne (lepsze odkrztuszanie), dlatego świetnie sprawdzi się wspomagająco w leczeniu przeziębień i infekcji sezonowych. Zapach przyjemny, leśny, żywiczny i lekki.
Skład: Woda destylowana, Spirytus Zbożowy, Olejki Eteryczne: Goździkowy, Pomarańczowy, Pichtowy.
Sposób użycia: Wystarczy, że zwolnisz blokadę atomizera, aby móc korzystać z Twojej mgiełki zapachowej.
Przed każdym użyciem wstrząśnij mgiełką, aby zapach równomiernie się rozprowadził.
Aby odmienić zapach w pomieszczeniu, wystarczy kilka razy spryskać wybraną przestrzeń.
Mgiełki możesz z powodzeniem używać jako odświeżacz zapachu do łazienki, w kuchni, w salonie, do szafy, a nawet w samochodzie.
Zapach intensywny.

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.