Lawenda – Kadzidło Naturalne

Naturalne kadzidło o właściwościach kojących i relaksujących. Sprawdzi się zarówno do praktyk medytacyjnych jak i relaksu. Aromatyczny dym złagodzi stres i napięcie, uspokoi emocje i wprowadzi w stan głębokiego relaksu i odprężenia.

21,00 

Pozostało tylko: 2

Naturalne Kadzidło z lawendy to nic innego jak spleciony pęczek liści tej cennej rośliny. Lawenda, ze względu na wysoką zawartość olejków eterycznych, pięknie pachnie nawet bez odpalania, wystarczy potrzeć liście.

Dym palonej lawendy roztacza wyjątkową relaksującą i oczyszczającą aurę. Jej delikatnie ziołowy i kwiatowy zapach pomoże osiągnąć równowagę i zapewni poprawę nastroju.

Zapach: Delikatnie kamforowy, ziołowy, kwiatowy

Pęczek lawendy może z powodzeniem zastąpić kadzidło odstraszające komary. Kojący zapach będzie pomocny w problemach ze snem, niweluje stres i napięcie emocjonalne. Działa kojąco i wyciszająco na układ nerwowy, sprzyja medytacji.

Skład: Lawenda (Lavandula officinalis)

Sposób użycia: Obsługa kadzideł naturalnych jest bardzo prosta. Weź kadzidło do ręki i podpal końcówkę. Utrzymaj ciągłość płomienia i zaczekaj, aż kadzidło się zapali.

Odczekaj kilkanaście sekund, a następnie ugaś ogień przez zdmuchnięcie. Kadzidło będzie intensywnie dymić roztaczając wokół swój tajemniczy zapach.

Zabieg możesz powtarzać kilkukrotnie. Po zakończeniu kadzenia, zadbaj aby Twoje kadzidło znalazło się na kamiennej lub ceramicznej podstawce do momentu aż samodzielnie zgaśnie. Możesz je także ugasić.

* Kadzidło można również palić po wcześniejszym skruszeniu w odpowiednio do tego przystosowanych misach lub na węgielkach trybularzowych.

Zapach bardzo intensywny.

Waga 0,05 kg
Marka

Barpago