Szałwia Biała – Kadzidło Naturalne

Naturalne kadzidło o właściwościach oczyszczających. Sprawdzi się  do praktyk medytacyjnych jak i oczyszczania z negatywnej energii. Kojący i relaksujący zapach wzmacnia oraz usuwa negatywne uczucia i myśli.

21,00 

Pozostało tylko: 2

Szałwia biała była wykorzystywana, jako naturalne kadziło od wieków.

Stosowano ją w ceremoniach i rytuałach mających na celu odkażenie i oczyszczenia pomieszczeń z negatywnych emocji i złej energii. To ziele było szeroko stosowane przez rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej, miało za zadanie oczyszczenie negatywnej energii i odpędzenie złych duchów. Okadzanie szałwią białą przez indiańskich szamanów miało nawet specjalną nazwę – smudging.

Dym kadziła pozostawia po sobie przyjemny, ziołowo-kadzidłowy aromat. Liście szałwii białej, ze względu na wysoką zawartość olejków eterycznych, wydają zapach również podczas pocierania. Kojący i relaksujący zapach wzmacnia oraz usuwa negatywne uczucia i myśli.

Zapach: Intensywny, przyjemny, ziołowo-kadzidłowy

*Szałwia biała pochodzi z upraw, dzięki czemu pozyskiwanie kadzidła z szałwii białej nie wpływa na populację tej rośliny, która jest na liście gatunków zagrożonych wyginięciem.

Oczyszcza ciało i duszę z negatywnych emocji. Poprawia koncentrację i jakość snu.Szałwia biała działa łagodzi objawy alergii, może też pomóc w łagodzeniu dolegliwości układu trawiennego i oddechowego.

Skład: Szałwia Biała (Salvia Apiana)

Sposób użycia: Obsługa kadzideł naturalnych jest bardzo prosta. Weź kadzidło do ręki i podpal końcówkę. Utrzymaj ciągłość płomienia i zaczekaj, aż kadzidło się zapali.

Odczekaj kilkanaście sekund, a następnie ugaś ogień przez zdmuchnięcie. Kadzidło będzie intensywnie dymić roztaczając wokół swój tajemniczy zapach.

Zabieg możesz powtarzać kilkukrotnie. Po zakończeniu kadzenia, zadbaj aby Twoje kadzidło znalazło się na kamiennej lub ceramicznej podstawce do momentu aż samodzielnie zgaśnie. Możesz je także ugasić.

* Kadzidło można również palić po wcześniejszym skruszeniu w odpowiednio do tego przystosowanych misach lub na węgielkach trybularzowych.

Zapach bardzo intensywny.

Waga 0,05 kg
Marka

Barpago