Yerba Santa – Kadzidło Naturalne

Naturalne kadzidło o właściwościach stymulujących. Sprawdzi się zarówno do praktyk medytacyjnych jak i relaksu. Aromatyczny dym świętego ziela przynosi spokój, harmonię, odprężenie i zrozumienie.

22,00 

Pozostało tylko: 2

Yerba Santa inaczej „Święte Ziele” to poddany suszeniu pęczek liści rośliny Eriodictyon californicum. Roślina ta porasta południową część USA i Meksyk. Naturalne kadzidło Yerba Santa było bardzo popularne wśród rdzennych mieszkańców Ameryki – Indian. Chętnie wykorzystywano je do obrządków leczniczych i magicznych.

To naturalne kadzidło o właściwościach stymulujących. Sprawdzi się zarówno do praktyk medytacyjnych jak i relaksu. Aromatyczny dym świętego ziela przynosi spokój, harmonię, odprężenie i zrozumienie.

Dym Yerba Santa ma ziołowo-słodki i świeży zapach. Aromat tego kadzidła ziołowego wykazuje właściwości oczyszczające ze złej energii. Świetnie nada się do wspomagania procesu nauki, jego kojący, relaksujący zapach wzmaga skupienie i koncentrację.

Zapach: Świeży, słodkawy, ziołowy, dymny.

Harmonizuje emocje i zapewnia spokój ducha. Podnosi świadomość i poprawia koncentrację. Dodaje energii, sprzyja także medytacji. Wykazuje właściwości łagodzące dolegliwości ze strony układu oddechowego.

Skład: Yerba Santa (Eriodictyon californicum)

Sposób użycia: Obsługa kadzideł naturalnych jest bardzo prosta. Weź kadzidło do ręki i podpal końcówkę. Utrzymaj ciągłość płomienia i zaczekaj, aż kadzidło się zapali.

Odczekaj kilkanaście sekund, a następnie ugaś ogień przez zdmuchnięcie. Kadzidło będzie intensywnie dymić roztaczając wokół swój tajemniczy zapach.

Zabieg możesz powtarzać kilkukrotnie. Po zakończeniu kadzenia, zadbaj aby Twoje kadzidło znalazło się na kamiennej lub ceramicznej podstawce do momentu aż samodzielnie zgaśnie. Możesz je także ugasić.

Zapach bardzo intensywny.

Waga 0,05 kg
Marka

Barpago